IX Przegląd Twórczości Artystycznej MŁODE OPOLE 2017 Drukuj
Wpisany przez Aleksandra Niewiara   
piątek, 02 czerwca 2017 11:47
Szanowni Państwo, drodzy uczestnicy. 

Poniżej lista zakwalifikowanych uczestników 
tegorocznej edycji Młodego Opola.

Informujemy, że nastąpiła zmiana miejsca konkursu.

Scena ustawiona będzie w samym sercu Opola

- na Opolskim Rynku.
Przez wzgląd na dostępność członków komisji Jury

10 czerwca 2017r odbędzie się turniej zespołów,
natomiast soliści zaprezentują się na scenie
11 czerwca 2017r.

Konkurs zespołów rozpocznie się w sobotę
10 czerwca 2017 o godzinie 13:00.

W Jury zasiądą: Marek Kapłon, Wojtek "Amorek" Cieślak,
Tomasz Bazan.
Lista zakwalifikowanych zespołów:
PIRANIE Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Nysie
The HORNETS PSP
RAGTIME Publiczne Gimnazjum w Zdzieszowicach
FERMATA Gimnazjum w Głogówku
THE SUNFLOWERS LO nr I w Namysłowie oraz Zespół Szkół Rolniczych
WORK IN PROGRESS ZS Ekonomicznych im gen. Stefana Roweckiego
GROTA w Opolu
AFTERCLASSES ZS Ponadgimnazjalnych nr 1 w Praszce
RANT Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Nysie
Konkurs solistyczny rozpocznie się o godz 10:00 
w niedzielę 11 czerwca 2017r.

W Jury zasiądą: Anna Panas, Edward Spyrka,
Tomasz Bazan.
Przez wzgląd na wysoki poziom oraz bardzo
dużą liczbę zgłoszeń komisja postanowiła
zakwalifikować ponad 50 uczestników. Lista zakwalifikowanych solistów:
KATEGORIA WIEKOWA MIEJSCOWOŚĆ KLASA PIOSENKA KONKURSOWA
I-III PSP


Antonina Miraszewska K-Koźle I Mój Mały Pies
Julia Skiwerczyńska K-Koźle II Cyrk Wita Was
Zofia Dziewanowska K-Koźle III Myszka widziała ostatnia
Nikola Czerchlińska Strojec III Nie zapomnij
Kacper Wójcik Praszka III Jasio Zgubek
Jacek Grygierczyk Opole III Świat to muzyka
Anna Kowalczuk Skoroszyce III Małe c
Maja Wdowikowska Skoroszyce III Laleczka z Saskiej Porcelany
Marysia Winnik Opole III Różowa Piosenka
Łukasz Kuźniar Opole I Czekoladowa historyjka
Paulina Głogiewicz Opole III Piegowata piosenka
       
IV -VI PSP   kl konkursowa piosenka
Iza Cyranek Pawłowiczki VI Joszko Broda
Rafał Wieczorke Reńska Wieś V Hej ho
Dominika Mutwin Pokrzywnica VI Sto uśmiechów
Kamila Czartoryska Reńska Wieś V Gołębi Song
Wiktoria Gołębiewska Reńska Wieś V Nuni Nuni
Aleksandra Siemasz Siechnice V Baju Baju proszę pana
Marcelina Miraszewska K-Koźle IV Świat to muzyka
Amelia Kłosowska Opole V Czy ten Pan i Pani
Noemi Pustelniak Moszczanka IV Pamiętajcie o Lalkach
Aleksandra Urbańska Byczyna IV Lustro
Kinga Osowska K-Koźle V Samba Mosquito
Julianna Rasztar Kowale VI Jak kropla
Karolina Nowak Ozimek V Otulanka
Mateusz Gędek Praszka VI Nie wie nikt
Amelia Dawid Dylaki VI Gołębi Song
Laura Adamietz Ozimek IV Kropelki
Milena Wilk Ozimek VI Prawie dorosły walczyk
Ula Buba Dylaki IV Choć masz mało lat
Dominika Szpitalak Krapkowice IV Malutkim i tym większym
Maja Grygierczyk Opole V Koci wesoły świat
Natalia Rzepczyńska Opole VI Nic o nas bez nas
Julia Kuś Skoroszyce IV Afera
Iga Dziadkiewicz Opole V Lubię wrony
Agata Łannik K-Koźle V Gwiazdy Filmowe
Tymoteusz Bartkowiak Prószków IV Na jednej z dzikich plaż
Anna Lasota Opole IV Niezapominajka
Karolina Kościelny Opole VI Kołysanka dla mamy
GIMNAZJUM   kl konkursowa piosenka
Julia Zalewska Krapkowice III Wypatruję Cię
Dominik Szyszka Praszka II W płomieniach
Emilia Waliczek Komprachcice II Dłoń
Maja Czerepniak Ozimek I Kto się na tangu dziś zna
Zofia Winnik Opole I Szabada
Monika Podmostka Kluczbork I Świat się pomylił
Adrianna Matyszok Opole III Supermenka
Wiktoria Sawicz Chróścina III Wszystko albo nic
PONADGIMNAZJALNE   kl konkursowa piosenka
Marta Korpowska Praszka II Piosenka Księżycowa
Sara Bochenek K-Koźle II Będziesz chciał
Filip Sterniuk Opole I o NIEBO LEPIEJ
Nicole Skowron Opole II Między nami żywiołami
Julia Dota Opole I Niech żyje bal
Paulina Kwiczala Skoroszyce I Na brzegu Nocy
Jessica Glombek Opole I Wyśniłam Sen
Marta Stelmaszczyk Gorzów Śląski II Niech żyje bal
Aleksandra Calicka Opole I Ja dla Pana czasu nie mam
Seweryn Jabłoński Ozimek
Z każdym
Dominika Łagocka Wołczyn I
Bądź moim natchnieniem
STUDENCI   ROK konkursowa piosenka
Katarzyna Fiała Namysłów I Brzydcy
Agata Kołodziejczyk Opole V Wariatka tańczy
Monika Morka Opole I Chodzi o to żeby nie być
Vimala Vaidyan Opole V Nieznajomy
Poprawiony: piątek, 09 czerwca 2017 09:24